Červen 2009

popis Káji

6. června 2009 v 12:05 | offroadmanyak |  co si tak pisu a dam to sem

Osnova:
Zrození
Postava a chůze
Obličej
oči a charakter
Styl oblečení a sny

Popisuji zde, svou přítelkyni Karolínu. Na konci minulého tisíciletí se skupinka spermií pokusila o oplodnění vajíčka. Jedné z nich se to podařilo a za devět měsíců na to, se narodila a tak už tu sedmnáct let straší. :D

V průběhu svého růstu dosáhla výšky pouho pouhých stošedesáti centimetrů. Její štíhlá figura má téměř ideální míry. A tomu odpovídá i její nízká váha atakující hmotnost obviklého pytle cementu. Nohy útlé od malého množství pohybu. Chůzi má spíše vzpřímenější a klidnější. Pas úzký jako přesýpací hodiny, pevné břicho a pohledem o kousíček výš, honosí se krásné a pevnější poprsí. Když se podíváme ještě o malinký kousíček výš. Spatříme ramena, která pokračují pažemi až po malé dlaně s krátkými prsty a jen málo kdy fialově nebo černě nalakovanými nechty. Delší krk pokračuje kulatější bradou a světlými tvářemi, jak bílé mráčky putující letní oblohou. Pod větším nosem jsou užší protáhle rty. Okolo obličeje dlouhé tmavé vlasy do půli zad. Světlé obočí.
A na konec zaměříme svůj pohled na světle modré, tajemně vlídné a melancholické oči. Zrcadlí se v nich její pesimistický pohled na svět.
Je klidná, tichá za to však charizmatická a v celku výrazná osobnost. Poslouchá metal, který by většina společnosti nazvala "blitím". Svou myslí putuje na sever do Skandinávie, kde by se jí jednou líbilo žít.
Oblečení nosí většinou černé, kratší sukně,uzke kalhoty na tělo a mikyny z názvy svích oblíbených kapel. Boty na vysokých podpatcích nebo pohodlné, kožené, patnácti dirkové steely. Kolem krku nosí šátek ubrusového formátu, kterému se říká Palestina.

Nelze však dívat se jen na jednotlivé části, nýbrž na člověka, jako na jeden celek. V případě Karolíny, celek tvořící krásného a nesmírně zajímavého člověka.


..........................................................................................
..........................................................................................
tak toto je má školní práce popis jiš mé bývalé přitelkyně